Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hewelt Nieruchomości

Kopernika 19 Wejherowo

Mapa

661 580...

661 580 315

508 480 623

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

Chcesz sprzedać nieruchomość?

34

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Hewelt Nieruchomości

Filtruj

439 000 zł44,62 m² 9 838,64 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Opolskiej w Rumi. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł138 m² 7 210,14 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu bungalow, położony w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji w Bolszewie - w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł193 m² 5 595,85 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużym garażem i ogrodem - 114 m | działka 860 m Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyremontowany dom...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł15 300 m² 17,65 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 300 m2 położona w malowniczej miejscowości Toliszczek zaledwie 3 km od Jeziora Żarnowieckiego, gm....

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł64,13 m² 10 088,88 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mozliwy zakup przez obcokrajowców - bez zgody ministerstwa! Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu Powierzchnia mieszkania liczona "po podłodze" to...

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²13,44 m² 700 zł

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 13,44 m2, jest to jeden z 6 dostępnych lokali. Istnieje również możliwość wynajęcia całej zamkniętej...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25,40 m² 10 984,25 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka na sprzedaż - 25 m z ogródkiem Rumia, woj. pomorskie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,4m , położoną na...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż już tylko 9 działek działek budowlanych, o powierzchni od 1000m2-1513m2, zlokalizowanych w otulinie lasu, w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/lokal /mieszkanie /bezczynszu /wejherowo /chopina /odzaraz Do wynajęcia przestronne trzypokojowy lokal o powierzchni 70 m , położony na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

218 416 zł1 606 m² 136 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1606 m - Salino, gmina Gniewino, woj. pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1606 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 236 m² 384,30 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1236 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Bolszewa przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz....

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł265 m² 6 603,77 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Na sprzedaż: kameralna osada nadmorska -" Małe Kaszuby" Słajszewo (gmina Choczewo) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39,20 m² 9 311,22 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Kaszubskie, wejherowo Na sprzedaż w pełni wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

17,39 zł/m²69 m² 1 200 zł

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia - idealne pod usługi, biuro lub gabinety Oferujemy na wynajem lokale użytkowe zlokalizowane w dogodnej części miasta,...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na...

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł44 m² 7 431,82 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnej...

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł9 162 m² 59,48 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Władysławowo w obrębie ewidencyjnym 0029, w gminie Elbląg, w województwie...

Szczegóły ogłoszenia

416 700 zł463 m² 900 zł/m²

Julia Pranczk

Julia Pranczk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 463m2, zlokalizowana przy ul. Białowieskiej w Rumii. Teren płaski, graniczący z lasem. Dojazd do...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,10 m² 8 758,31 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, osiedle Harcerskie Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45m2 ,zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

Artur Hewelt

Artur Hewelt

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij